Відкрита першість Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту з легкої атлетики зі стрибків у висоту і штовхання ядра.

Змагання організовані і проведені за підтримкою Енергодарської міської ради, ЕЦТКС Управління освіти та Федерацією з легкої атлетики Запорізької області.
Окрема подяка політичній партії «Наш Край», в особі Тимошенко Юлії та Колотило Віталія, які подарували спортсменам солодкі новорічні подарунки та тренувальні легінси для кращих спортсменів міста.
У нашому місті вперше проведені такі змагання — 3 тур з легкої атлетики зі стрибків у висоту і штовхання ядра. (1 і 2 тур СК «Металург» у м.Запоріжжя)

У відкритій першості Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту з легкої атлетики брали участь 3 команди: Спортивний клуб «Металург» (м.Запоріжжя), Спортивний клуб «Спартак» (м.Запоріжжя) та Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту Енергодарської міської ради (м.Енергодар), керівників гуртків «Легка атлетика»: Борисенко Віталія Вікторовича, Борисенко Ольги Іванівни, Борисенко Віктора Івановича.

Юних спортсменів привітали Директор Енергодарського центру туризму краєзнавства та спорту Ясінська Наталія Володимирівна та старший тренер збірної команди України Запорізької області, віце- президент федерації з легкої атлетики Запорізької області Самоленко Володимир Анатолійович.

Наших легкоатлетів прийшли підтримати вихованки Центра дитячої юнацької творчості Управління освіти, під керівництвом Долгополової Тетяни Олексіївни. Дякуємо за співпрацю!!!
Судді змагань:
Головний суддя змагань — Борисенко Віталій Вікторович майстер спорту з легкої атлетики, суддя національного категорії
Головний секретар змагань завідувач фізкультурно – спортивного відділу Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту — Уракова Олена Миколаївна
Горбатенко Юлия Васильевна – методист Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту. Борисенко Ольга Іванівна керівник гуртків «Легка атлетика», майстер спорту з легкої атлетики. Борисенко Віктор Іванович керівник гуртків «Легка атлетика». Кардач Микола Іванович, суддя І категорії. Ульянченко Володимир Іванович, майстер спорту Радянського союзу з легкої атлетики, чемпіон Радянського союзу з юніорів, суддя І категорії.
Самоленко Володимир Анатолійович майстер спорту Радянського союзу з легкої атлетики, чемпіон Радянського союзу з бігу 800 метрів, судді національної категорії. Дякуємо всім, хто любить спорт, хто займається спортом. Всіх, хто не уявляє своє життя без нього. Адже спорт – це одне з найцікавіших захоплень. Мабуть немає людини на землі, яка була б байдужою до спорту.

Горбатенко Юлія Василівна, ЕЦТКС