Енергодарські рятувальники відпрацювали дії порятунку постраждалих на зимових водоймах

8 січня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на території пляжу «Сонячний», що в місті Енергодар, провели практичне тренування з рятувальних робіт на водних об’єктах у зимовий період, із залученням представників ЗМІ.

Метою проведення заходу стала підвищення готовності особового складу підрозділів ДСНС до дій за призначенням. Співробітники Служби «101» провели практичне відпрацювання способів та прийомів з порятунку людей на вкритих кригою водоймах із застосуванням спеціальної техніки, а саме катеру на повітряній подушці «МАРС 700».

«Такі тренувальні заходи є важливими, адже дають можливість перевірити готовність сил та засобів до роботи під час порятунку людей на зимових водоймах. Із поставленими завданнями особовий склад впорався та довів свою готовність кваліфіковано реагувати на надзвичайні події, що можуть виникнути на льоду», – зазначили співробітники ДСНС.

Служба порятунку «101»  звертається до громадян з наполегливим проханням не виходити на тонку кригу, адже це може загрожувати життю. «Розкажіть дітям, що лід на водоймах надто крихкий і достатньо лише одного кроку аби опинитися у воді. Бережіть своє життя та в разі нещасного випадку негайно телефонуйте за номером «101», – наголошують у рятувальній службі.

Джерело: zp.dsns.gov.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *