Рятувальники спільно з волонтерами нагадують громадянам правила поведінки на воді

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Та за рівнем небезпеки ані трохи не поступається зимовим святам, що вже пройшли. Так, в ніч з 18 на 19 січня всі православні християни традиційно відзначають одне з головних свят – Водохреща Господнє, яке ще називають Богоявлення. Напередодні свята питання безпеки на льоду та біля водоймищ є особливо актуальним, адже святкування пов’язане з відвідуванням громадянами місцевих водоймищ. Люди не лише набирають воду в ємкості, але й масово купаються в ополонці.

17 січня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтерами міського центру соціальних служб для сімей дітей та молоді провели профілактичний рейд серед населення міста Енергодар щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності під час святкування Водохреща. Під час рейду рятувальники разом з волонтерами звертались до громадян з проханням дотримуватись правил безпечної поведінки на водоймищах під час купання на Водохреща. А для того, щоб інформація запам’яталася краще, кожному співрозмовнику вручали застережливі листівки.

«На період відзначення свята рятувальники міста Енергодар переходять на посилений режим несення служби, аби гарантувати безпеку громадян. В нашому місті обладнано два місця для святкових купань – це водноспортивна база та профілакторій ВП «ЗАЕС». Закликаємо утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там де не перевірено дно. Рекомендуємо проводити ритуал Водохрещі під пильним наглядом медичних працівників! Перед тим, як прийняти рішення зануритися в крижану воду, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем щодо стану власного здоров’я. І якщо він виявить протипоказання, то краще утриматися від традиційних купань, особливо людям з захворюваннями легенів та серцево-судинної системи. Ні в якому разі не купатися в стані алкогольного сп’яніння! Намагайтесь уникнути переохолодження! Бережіть своє здоров’я та життя!» — наголошували рятувальники під час профілактичного рейду.

zp.dsns.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *