Увага! Демонтаж дорожнього полотна, через порив трубопроводу

У зв’язку з поривом трубопроводу на напірному каналізаційному колекторі в районі перехрестя вулиць Молодіжної та Курчатова працівниками КП «Тепловодоканал» ЕМР розпочато аварійно-відновлювальні роботи на даній ділянці дороги. Для їх проведення існує необхідність у частковому демонтажу дорожнього полотна, для чого буде залучено спецтехніку ВП ЗАЕС. На період робіт тимчасово буде перекрито ділянку дороги на парному боці вулиці Молодіжної, в районі автовокзалу.
Роботи продовжаться до повного усунення пориву, після чого комунальниками буде частково відновлено дорожнє полотно на даній ділянці. У повному обсязі відновлення асфальтного покриття виконають працівники турецької компанії ОНУР під час завершення капітального ремонту вулиці Української у березні поточного року.

КП «Тепловодоканал»

Увага! Демонтаж дорожнього полотна, через порив трубопроводу: 1 комментарий

  • 21.01.2020 в 17:41
    Permalink

    Этому порыву уже года эдак 3… Периодически перекресток подтапливался из колодцев, воду успешно откачивали. Перед капитальным ремонтом дороги отремонтировать коллектор не судьба, ах да, тогда же все заняты были — коммунальные службы дерибанили…. а Онур он же бесплатно все восстановит….

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *