У Благовіщенці потяг збив жінку…
Як повідомляє Запорізький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у с. Благовіщенка Кам’янко-Дніпровського району жінка приблизно 60 років збита потягом. Бригада, що прибула на місце події, констатувала біологічну смерть постраждалої. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Обставини даної трагедії встановлюються. Редакція висловлює щирі співчуття родичам та близьким загиблої.
