Інтелектуально-розважальна гра «Іду на Ви»
23 січня в актовій залі ЕЗОШ № 4 відбулася інтелектуально-розважальна гра «Іду на Ви», присвячена Дню Соборності України. В ній прийняли участь три команди — учнів «Вподобайки», вчителів «Україночка», і батьків «Усмішка».
Учасники пройшли сім етапів цієї цікавої гри, де показали свої знання з історії України, мовознавства, народознавства, звичаїв та традицій нашого народу.
Перемогу здобула команда вчителів «Україночка», друге почесне місце за командою «Усмішка»(батьки), і на третьому місці команда учнів «Вподобайка».
Всі команди молодці, інтелектуально-розважальна гра пройшла в дружній атмосфері.
