Зустріч з представниками ОСББ, адміністрацією міста і комунальними підприємствами

Інтерв’ю з Олександром Штатським, який входить до ініціативної групи по вул. Молодіжна, б. 77 щодо зустрічі з представниками ОСББ, адміністрацією міста і комунальними підприємствами, яка відбулася 23 січня 2020 року.«Люди хочуть у щось вірити, це дає їм хоч якийсь якір в цьому бурхливому морі»

1. Які ваші цілі та очікування від зустрічі з владою?

«В першу чергу, хотілося, щоб місто налагодило зв’язок і відбувся діалог між владою і представниками ОСББ. Тобто регулярно обговорювалися питання, приймалися рішення і йшла робота над поліпшенням якості життя енергодарців. В цілому, очікування виправдалися. Вівся протокол, і вже в наступну зустріч будуть звіти з питань, які піднімалися вчора.»

2. Чи вважаєте ви такі зустрічі потрібними?

«Так, подібні зустрічі проводяться вже давно в великих містах. ОСББ — це нова формація, з якою так чи інакше доведеться домовлятися. Люди хочуть позитивних змін і розуміють, що все потрібно брати в свої руки».

3. Чи рекомендуєте ви створювати ОСББ?

«Це дуже серйозне питання, тому що керівникам доведеться зіткнутися з величезними проблемами, які не вирішувала держава багато років. А потім почнуть приходити різні інстанції і перевіряти справність. Це як узяти машину, яку не ремонтували 30 років, і намагатися не просто привести її до ладу, а ще й зробити так, щоб вона справно працювала. Але час покаже».

4. Якими ви бачите ОСББ та співробітництво з владою в майбутньому?

«Результати будуть тільки через 1-2 роки. Я думаю, що від усіх керівників, які зараз прийшли і очолили ОСББ, залишиться, в кращому випадку, 30%. Багато з них подадуться до політики, тому що це забезпечить голоси виборців, інші не зможуть впоратися з перешкодами, які перед ними стоять, тиском державної машини. Виживуть лише дуже сильні люди, які зможуть допомагати місту, не кинуть своїх людей. Це будуть капітани кораблів, команди яких будуть повністю довіряти їм. »

Ольга Тедеєва

One thought on “Зустріч з представниками ОСББ, адміністрацією міста і комунальними підприємствами

  • 26.01.2020 в 17:25
    Permalink

    Статья ниочом!

Обсуждение закрыто.