Поліція та борцівська команда ТіВар провела практичне заняття на тему «Обов’язки та права пішоходів»

У зв’язку з багато чисельними ДТП останнім часом у місті, громадською організацією «Спортивний клуб «Борцівська команда Ті-Вар» разом з Кулачеком Євгеном та тренерами Тілініним Станіславом і Вардугіним Віктором 9 лютого було проведено практичне заняття «Обов’язки та права пішоходів».

Було запрошено начальника патрульної поліції майора Медвідя Дениса Олександровича, який провів роз’яснювальну бесіду вихованцям борцівського клубу щодо правил безпечного руху у місті, та допоміг відпрацювати дії на пішохідному переході. Особливу увагу було приділено проблемам «глухих зон», а саме переходу дороги з одностороннім рухом з двома смугами.

Дітям було роз’яснено як вести себе, щоб водій помітив дитину та було зрозуміло його дії, як пішохода. До проведення заходу залучились батьки та вихованці 11-А класу ЕНВК №5. Від дотримання правил дорожнього руху з боку водіїв та пішоходів залежить безпека руху. Водій так само, як і пішохід, має неухильно дотримуватися ПДР і виконувати їх. Загалом завжди мають бути взаємні повага і розуміння з боку усіх учасників дорожнього руху.