ЮНІ ЕНЕРГОДАРЦІ – НАЙСИЛЬНІШІ ТА НАЙСПРИТНІШІ!

1 березня у Парку Перемоги пройшла спортивно-розважальна програма «Загартування — запорука здоров’я». Її мета — пропаганда та формування здорового способу життя, профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі.
Захід організовано відділом у справах сім’ї та молоді міської ради у співпраці з громадською організацією «Спортивний клуб «ТІ-ВАР Борцівська команда». У змаганнях взяли участь вихованці спортивних клубів віком від 9 до 14 років, які увійшли до складу 3 команд: «Моржі», «Спортсмени» та «Ice-діти». Свою силу, загартованість, кмітливість та спритність учасники програми мали змогу перевірити у віджиманні, присіданні, підйомі гирі, вікторині та комбінованій естафеті.
За результатами змагань у командному заліку перше місце виборола команда «Моржі», друге — «Ice-діти», третє – «Спортсмени».
В особистому заліку кращими серед учасників виявилися: віджимання на час — Роман Герасименко (58 р.), піднімання гирі (8 кг) – Кирило Бердеу (19 р.), присідання на час – Аделіна Бердеу (73 р.).
Всі учасники змагань отримали пам’ятні подарунки.
Виконавчий комітет Енергодарської міської ради висловлює подяку лідерам громадської організації «ТІ-ВАР» Євгену Кулачеку, Віктору Вардугіну та Станіславу Тілініну за допомогу у проведенні заходу.

en.gov.ua

Фото: Артём Петрашов