Увага! В Енергодарі оголошений карантин
Ввечері 11 березня, міський голова Павло Музика розмістив на своїй сторінці Фейсбук наступну інформацію:
«На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (оприлюднено 11.03.2020 о 19.20) з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Енергодарі на карантин закрито всі заклади загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти та школи естетичного виховання. Для зручності батьків, які працюють на ВП «Запорізька АЕС», завтра, 12 березня, дитячі садки працюватимуть у плановому режимі, з посиленням протиепідемічних заходів. Рішення щодо функціонування дошкільних закладів буде прийнято завтра, 12 березня.
Батьків дітей дошкільного віку просять за можливістю залишити дітей вдома.
Мною надано розпорядження щодо розміщення по мірі оновлення на сайті Енергодарської міської ради повної інформації стосовно стану протидії та профілактики поширенню коронавірусу в Енергодарі»
