В Енергодарі провели профілактичну роботу з дітьми…

11 березня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів 1-2-х класів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — дошкільний навчальний заклад» № 6. На заході також були присутні педагоги та вихователі цих учнів.

Діти дізналися багато цікавого про діяльність «Служби порятунку-101”: про тривожні виїзди вогнеборців, під час яких їм доводиться рятувати людей; про стан пожеж по Запорізькій області та по місту Енергодар; про причини виникнення цих пожеж;  про основні правила життєдіяльності, які необхідно дотримуватись як наймолодшим дітям так і дорослому населенню тощо. Діти з великим захопленням слухали розповіді та застереження рятувальників, а також охоче ділилися з ними своїми знаннями, здобутими на уроках в школі.

Вихованці та педагоги подякували рятувальникам за пізнавальну зустріч та пообіцяли дотримуватись правил безпечної поведінки. В свою чергу працівники Служби порятунку сподіваються, що проведення таких заходів допоможе уникнути в подальшому трагедій і зберегти не одне дитяче життя.