Увага! Запоріжжя йде на карантин!

Таку інформацію розмістив на «Офіційній сторінці міського голови Запоріжжя» в Фейсбук Володимир Буряк.

«Так, у нас у місті поки немає жодного хворого на коронавірус. Але ми маємо зробити все, щоб попередити розповсюдження захворювання.

Запоріжжя тимчасово зупиняє роботи об’єктів загального користування з присутністю більше 10 осіб:
• усіх магазинів, окрім продуктових та аптек;
• кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
• кафе, ресторанів, закладів громадського харчування;
• дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
• фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
• торговельно-розважальних центрів;
• усіх ринків.

Комунальний громадський транспорт працюватиме в штатному режимі. Прошу запоріжців відповідально поставитися до збереження власного здоров’я та обмежити пересування містом, за можливістю працювати та залишатися в вільний час вдома.

У бюджеті міста додатково передбачено 100 млн грн на боротьбу з поширенням коронавірусу та надання медичної допомоги хворим.»