Увага! В місті пройде дезінфекція

З 03.04.2020 року ТОВ «Дезінфекція» спільно з КП «Міськзеленбуд» ЕМР розпочинає роботи з дезінфекції проти поширення COVID-19 всіх дитячих, спортивних та господарських майданчиків; всіх лав та урн, включаючи прибудинкові. Роботи будуть проводитись у 5 та 6 мікрорайонах м. Енергодара, а саме:

▪️вулиця Скіфська;
▪️бульвар Каштановий;
▪️вулиця Козацька;
▪️вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів,
▪️вулиця Молодіжна (будинки № 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 105);
▪️вулиця Курчатова (будинки №15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31) та сквер на вул. Курчатова.

ПРОСИМО ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИНУ ТА ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА, НЕ ВИХОДИТИ НА ПРОГУЛЯНКИ З ДІТЬМИ, ВИГУЛ ДОМАШНІХ ТВАРИН ЗДІЙСНЮВАТИ ЗА ПЕРИМЕТРОМ МІСТА, НЕ ТОРКАТИСЯ ПОВЕРХОНЬ ЛАВ ТА МАЙДАНЧИКІВ!‼️

Графік подальшої дезінфекції міста буде оприлюднено після 12.00 03.04.2020 року.

One thought on “Увага! В місті пройде дезінфекція

  • 03.04.2020 в 15:36
    Permalink

    Ого, а чего они так вырядились? У народа масок нет, а коммунальщики в полной экипировке. Дайте и людям маски, а то как на работу ходить?

Обсуждение закрыто.