В Енергодарі поновлюють рух автобусів…

У зв′язку з завершенням капітального ремонту автомобільної дороги по вулиці В.-Інтернаціоналістів у м. Енергодар, з 05:00 07.04.2020 буде поновлено рух автобусів, які здійснюють перевезення персоналу ВП ЗАЕС.

Автобуси будуть рухатися за двома маршрутами: Маршрут №1: по вул. Молодіжній робити поворот ліворуч на вул. Курчатова з
подальшим виїздом на пр. Будівельників та далі до Прохідних №2 та №1;

Маршрут №2: по вул. Молодіжній робити поворот ліворуч на вул. Козацька, здійснювати рух по вул. В. Інтернаціоналістів з подальшим виїздом на пр. Будівельників та далі до Прохідних №2 та №1.
У зв’язку з продовженням заходів по недопущенню розповсюдження інфекційного фактору контактним шляхом серед населення, за вищезазначеними маршрутами будуть задіяні наступні зупинки:

‒ по вул. Молодіжній — лише одна зупинка №2 (Ринок);
‒ по вул. Курчатова — зупинка вул. Курчатова (біля пішохідного переходу);
‒ по пр. Будівельників — зупинки №9 (Грязелікарня) та №10 (БК Сучасник);
‒ по вул. Козацька— — зупинка №5 (вул. Козацька);

На всіх транспортних засобах, задіяних у перевезенні персоналу, будуть встановлені інформаційні таблички «Прохідна 2-1».
Автобуси будуть подаватися на вказані зупинки цілеспрямовано та рухатися без заїзду на інші зупинки відразу на Прохідну №2, а потім на Прохідну №1.
Перевезення персоналу з роботи у вечірній час буде здійснюватися без змін від Прохідної №1 та Прохідної №2 виключно по 20 осіб, за маршрутом через вул. Козацька. При цьому автобуси будуть зупинятися виключно на зупинках: №2 (Ринок), зупинка №5 (вул. Козацька), зупинка №7 (Вузол зв’язку), зупинка №9 (Грязелікарня) та №10 (БК Сучасник).

Рух автобусів через перший мікрорайон і надалі тимчасово припинений. Просимо взяти до уваги вимушені зміни у маршруті та виходити на зупинки заздалегідь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *