Атомникам виплатять 75% зарплати …
За повідомленням голови первинної профспілкової організації Компанії НАЕК «Енергоатом» Олексія Лича. Атомникам виплатять 75% зарплати, друга частина 25% буде до кінця неділі….
-З‘явилась проблема з отриманням коштів з ринку е/е. Сподіваюсь, до кінця неділі назбирають.Частина,біля 75% буде виплачена завтра. Друга частина, 25% та залишок 13-і, сподіваюсь, до кінця неділі. За останні 20 років, така ситуація виникає вперше. Коли навіть банки відмовляють в кредиті із-за сумнівів в їх поверненні

