Сьогодні СМСЧ отримала 4 негативні результати аналізів ПЛР…

Сьогодні СМСЧ отримала 4 негативні результати аналізів ПЛР від вірусологічної лабораторії Запорізького обласного лабораторного центру. Лабораторно підтверджена відсутність коронавірусної інфекції у цих 4-х пацієнтів, які днями поступили до лікарні із «пневмонією». (детальніше про них – у звіті за 15 квітня).

По-друге. Наразі очікуємо від обласної лабораторії ще 2 остаточні аналізи. Мова про пацієнтів із діагнозом «пневмонія», біоматеріал яких вчора, 16 квітня, направили до Запоріжжя після негативних результатів експрес-тестів.

По-третє. Зараз відправляємо нові 3 зразки до вірусологічної лабораторії Запорізького обласного лабораторного центру. Попередньо у лікарні ми провели експрес-тести 3-м хворим, результати – негативні. Про результати повідомлю одразу!

Нагадаю, станом на зараз всього в СМСЧ поступили 3 пацієнти з лабораторно підтвердженою коронавірусною інфекцією. Всі пацієнти оперативно доставлені на лікування і госпіталізовані в інфекційному відділенні КНП «Дніпрорудненської багатопрофiльної мiської лiкарні» Дніпрорудненської міськради із всім необхідними медикаментами та витратними матеріалами.  Бережітьсебе!

Енергодарсська лікарня СМСЧ