ЧЕРЕЗ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ШКОЛАХ ЕНЕРГОДАРА МОЖЕ ЗАВЕРШИТИСЬ ДИСТАНЦІЙНО

За інформацією начальника управління освіти міської ради Світлани Букреєвої, навчальні заняття у школах міста триватимуть до 29 травня. Для учнів 11-х класів навчальний рік закінчиться після проведення Державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Щодо оцінювання учнів в умовах дистанційного навчання
Річне оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється на підставі результатів семестрового оцінювання. У свою чергу, оцінка за семестр виставляється за результатами тематичного оцінювання. У 2019/2020навчальному році оцінювання за ІІ семестр буде проводитися з урахуванням результатів навчання у січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання в період карантинних обмежень.
Всі учні за результатами навчання у 2019/2020 навчальному році отримають річне оцінювання та будуть переведені до наступного класу.
Свідоцтва досягнень учнів 1, 2 класів, табелі навчальних досягнень учнів 3-8, 10 класів заповнюються класними керівниками після проведення семестрового та річного оцінювання до 15 червня. Учням, які продовжують навчання у цьому закладі, документи надсилатимуть в електронному вигляді з подальшим врученням оригіналу документа на початку нового навчального року.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти (учням 9 класу) рекомендують завершити до 15 червня. Копії свідоцтв будуть надіслані учням електронними засобами. Для тих, хто не планує подальше навчання у цьому закладі, буде організовано видачу оригіналу документу після ухвалення Урядом рішень про зняття певних карантинних обмежень для здобувачів освіти та з дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки за гнучким графіком.

Щодо проведення останніх дзвоників та випускних вечорів
З метою запобігання поширенню короновірусної інфекції COVID-19 у 2019/2020 навчальному році в закладах освіти міста не будуть проводитися останні дзвоники та  урочисте вручення документів про освіту.

Щодо зарахування (переведення) учнів закладів загальної середньої освіти
Зарахування до будь-якого класу, як правило, здійснюється до початку навчального року.  Враховуючи карантинні обмеження, управлінням освіти визначено 01.05.2020 року датою прийому заяв батьків (законних представників) для зарахування дітей до перших класів. Батькам дозволено подати документи для зарахування в перший клас у сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису із наступним представленням оригіналів після завершення карантинних обмежень для закладів освіти. Відповідна інформація буде розміщена на офіційних сайтах закладів загальної середньої та дошкільної освіти.
Прийом документів на зарахування до 5-го та 10-го класів розпочнеться після видачі учням відповідних документів про освіту. Батьки можуть скористатися можливістю направлення до обраного закладу документів у сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису.

Джерело: en.gov.ua