В ЕНЕРГОДАРІ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ ДИТСАДКИ ПРИЙНЯЛИ 278 ДІТЕЙ

З сьогоднішнього дня в Енергодарі відкрилися 13 дошкільних навчальних закладів.

Напередодні, 22 травня, комісією управління освіти було проведено перевірку готовності закладів дошкільної освіти та дошкільних ланок ЕНВК №6 та №9. Загалом, 25 травня до садків прийшли 278 дітей (загальна кількість  вихованців ДНЗ – 2350). Найбільше вихованців сьогодні прийняв ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №10 – 45.
Заклади запрацювали із дотриманням всіх рекомендацій МОЗ. В групах прибрано килими та м ‘які іграшки, меблі встановлені з урахуванням безпечної дистанції, полотняні рушники замінені на одноразові паперові.  Всі заклади забезпечені безконтактними термометрами та засобами дезінфекції у достатній кількості. При вході на територію закладу батьків та дітей зустрічає медична сестра, яка проводить вимірювання температури безконтактним термометром. Крім того, температура буде вимірюватися кожні чотири години впродовж дня. Всі батьки, які приводять дітей, обов’язково мають бути у захисних масках та рукавичках. Кожні дві години проводиться дезінфекція груп. Медичні кабінети оснащені усім необхідним для надання допомоги, в усіх закладах облаштовано кімнати для ізолювання хворого.

Джерело: en.gov.ua