Що ти можеш зробити для природи?

Над цим питанням замислився Євген Кулачек — голова громадської організації СК «Борцівська команда «ТіВар».

Відомо, шо природа потребує охорони і захисту постійно. Цілісність навколишнього середовища має хвилювати кожну людину на планеті. Людство повинно стати опорою і помічником природи у її боротьбі за існування. Натомість ми дуже часто стаємо свідками недбалого ставлення людей до довкілля.

«Саме це ми і побачили біля водоспаду у рідному містечку моєї дружини Наталіі, — говорить Євген.»

Місто Миронівка — районний центр у Києвської області. Центр міста прибраний та охайний, а ось природній куточок, місце, куди полюбляли дітлахи ходити, на превеликий жаль, перетворилося на смітник з неприємним запахом.


«Наталя згадує вируючий водоспад з чистою водою, свіжістю. Тож, я, — продовжує чоловік, — запропонував прибрати хоч сміття. Десь годинку прибирали, купа мішків сміття та дров…але ж запахи не прибереш, це не за одну годинку.»

Це надихнуло небайдужого жителя Енергодара навести лад своїми силами і в нашому місті. Отже, Євген хоче організувати суботник до дня Конституції. А яка це буде дата та місце, чоловік пропонує вирішити у коментарях в його соцмережах. Дбаймо про природу разом. Можна почати з себе. Чи не так?

Пам’ятаймо, що ми єдині, хто може зберегти всю гармонію і баланс в навколишньому живому світі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *