В ЕНЕРГОДАРІ ЧЕТВЕРО ОСІБ АМБУЛАТОРНО ЛІКУЮТЬСЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ

Протягом вихідних із Запорізького обласного лабораторного центру  надійшли результати ПЛР-обстеження, які підтвердили наявність коронавірусу ще у одного жителя міста.
  Станом на 22 червня 2020 року в Енергодарі — 4 особи з діагнозом COVID-19. Зараз всі пацієнти перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом медиків.
  Загалом, за весь період в Енергодарі було виявлено 20 осіб з коронавірусом. З них на даний час 15 одужали, 4 — на амбулаторному лікуванні, 1 – помер,
 Медики вкотре нагадують: хвороба ще не відступила, тому ігнорувати карантинні заходи не можна. Для якнайшвидшого виходу з карантину обов’язковими умовами є використання засобів захисту, антисептиків,  дотримання соціальної дистанції  та уникнення масових скупчень.