В ЕНЕРГОДАРІ НА ПОРУШНИКІВ КАРАНТИНУ СКЛАДЕНО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОТОКОЛИ

В Енергодарі з 22 червня запроваджені додаткові заходи з посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами підприємницької діяльності.
Протягом тижня перевірено заклади побутового обслуговування населення, торгівельні об’єкти, а також вжито заходів щодо притягнення до відповідальності порушників карантину.
23 червня мобільною групою у складі дільничних інспекторів сектору превенції Енергодарського відділу поліції проведено роботу з профілактики та виявлення випадків порушень карантину. За результатами перевірки виявлено 3 заклади, де не виконані необхідні санітарні вимоги: салон краси, заклад громадського харчування та магазин продовольчих товарів. На фізичних осіб-підприємців – власників даних закладів складено протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі дані справи перебувають на стадії збору та обробки матеріалів і найближчим часом будуть передані до суду для розгляду та прийняття рішення.
24 червня також проведені перевірки у закладах торгівлі та громадського харчування, у ході яких порушень не виявлено. Група реагування та дільничні інспектори і надалі продовжать роботу у даному напрямку.
Просимо всіх енергодарців, підприємців, суб’єктів господарювання відповідально ставитися до виконання карантинних обмежень. Обов’язковими вимогами є дотримання соціальної дистанції у громадських місцях, використання індивідуальних засобів захисту, проведення дезінфекції приміщень.

Джерело: en.gov.ua