МЕДИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ЕНЕРГОДАРСЬКИХ ВОДІЇВ

З 1 липня в Енергодарі працює підстанція екстреної медичної допомоги. Дві бригади медиків виїжджають на термінові виклики, пов’язані з критичними станами, у випадках наявності загрози життю. Щоденно фельдшери екстреної допомоги обслуговують 15-20 таких викликів. У зв’язку з цим одним з найважливіших питань є створення належних умов для того, аби медики мали змогу без перешкод добратися до місця призначення та своєчасно надати допомогу.
  На жаль, деякі водії поводять себе некоректно, перешкоджаючи або не поступаючись проїздом «швидкої», яка на екстрений виклик може їхати з включеними проблисковими маячками та звуковою сиреною.
  Згідно з правилами дорожнього руху, при наближенні спецтранспорту з увімкненими проблисковими маяками, водії, незалежно від напрямку руху, повинні дати дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд. Однак часто учасники дорожнього руху цього не роблять.
Медики наполегливо закликають: поступайтеся дорогою машинам екстреної допомоги, не чиніть перешкод, не залишайте на узбіччях у подвір’ях припарковані автівки, які можуть заважати проїзду оперативного транспорту. Адже втрачені в дорозі кілька секунд можуть коштувати комусь життя.
Звернутися за екстреною медичною допомогою можна за номером «103» (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *