КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПОДОВЖУЮТЬ…

Уряд планує подовжити дію адаптивного карантина в Україні через епідемію коронавірусу ще на місяць, до 31 серпня. Про такий намір заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну України 22 липня.

Шмигаль наголосив, що рішення запровадження карантину довело свою ефективність і тому його подовження дозволить зменшити навантаження на медзаклади.

«Сьогодні у нас на порядку денному планується подовження адаптивного карантину в Україні до 31 серпня. Ми всі бачимо,  що такий формат і підхід до карантинних заходів дає свої результати і дозволяє контролювати нам рівень захворюваності в Україні. Тобто, робота на рівні окремих регіонів, на локальному рівні, довела свою ефективність. Тому ми будемо практикувати такі підходи для контролю рівня захворюваності і недопущення піків або перевантажень системи охорони здоров’я», — сказав голова уряду.

Нагадаємо, вранці 21 липня МОЗ повідомило, що за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 829 осіб, зафіксовано 16 летальних випадків, 973 пацієнта одужали.

Джерело: tsn.ua

КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПОДОВЖУЮТЬ…: 1 комментарий

  • 22.07.2020 в 23:46
    Permalink

    вы надоели продлевать карантин может это все брехня скоро будет бунт все вы по открываете

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *