В Енергодарi у працівника атомної станції, поліціянти проводили обшук..

24 липня, в той самий час як на Запорізькій АЕС керівництво Компанії проводило робочу нараду, в одного, тепер вже колишнього працівника атомної станції, з організаційно-розпорядчими повноваженнями поліціянти з департаменту стратегічних розслідувань проводили обшук. Кажуть ці фото саме з тієї події. Цей працівник навіть не є заступником генерального директора атомної станції, посада ще нижча. Але про її впливовість можна говорити з найденого в нього в будинку і гаражі. Так ось, кажуть, що під час обшуку знайдено і вилучено: 278500 грн, 1061965 дол.США, 394430 євро, банківське золото 150 шт, від 5 до 150 грам. Пачки доларів як ми бачимо ідентифіковані під конкретні тендери. Ймовірно мова йде про так звані «відкати».

Звичайно, хтось може сказати, що знайдені кошти ще не говорять, що вони здобуті злочинним шляхом. Безумовно не говорять, це доведе слідство. Але кожна пачка доларів і євро ідентифікується з конкретною закупівлею.
Переконаний, що слідство встановить і інших осіб які приймали участь у цій «підприємницькій діяльності». Із станційної зарплати таку суму накопичити неможливо.

Я в свою чергу щасливий тим, що свого часу доклав зусиль для розірвання саме цих корупційних схем які наразі розслідуються.

Переконаний, що тепер в Енергоатомі буде прикладено максимум зусиль для сприяння слідству!
Олег Поліщук — Голова комісії з оцінки корупційних ризиків в Енергоатомі.

В Енергодарi у працівника атомної станції, поліціянти проводили обшук..: 2 комментария

  • 30.07.2020 в 13:13
    Permalink

    Если такой дрыщь в деле и имеет такие деньжищща, то даже страшно подумать, что вытворяет директор АЭС и его замы. Хотя этот креньдель много знает и ментам сейчас правильно надо его раскрутить. Что бы он сдал остальных, более важных барыг. Хотя наши менты врятли это сделают. Коррупция победят их.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *