МУРАЛ – НАСТІННИЙ РОЗПИС СТІНИ.

Подорожуючи Україною, я надихнулася креативними малюнками на фасадах будинків – муралами. Вони настільки оживляють одноманітні будинки, що я одразу уявила собі цікаві зображення на будинках Енергодара. Я знаю, що коли дуже хочеш, то обов’язково дійдеш до поставленої мети. Тому разом із Олександром Каблюком ми взяли участь в громадському бюджеті з проектом «Мурал – настінний розпис стіни».
Першим успішно реалізованим проектом стала робота на будинку по вулиці Центральна, 4 «Все в наших руках». Ця назва має дуже глибокий сенс. Енергодар має свій брендбук, тому мурал наповнений міською айдентикою для впровадження бренду міста серед містян та гостей, та нагадує що тільки від нас залежить наше майбутнє.
Наступною ідеєю стало прикрасити перший мікрорайон. Утеплена стіна по вулиці Придніпровська, 8 яка найкраще підходила для цього проекту. Для зображення обрали портрет видатного тренера з боксу – Володимира Манзулі. Недарма будинок знаходиться біля спортивної школи. Енергодарці оцінили нашу ідею, адже залюбки фотографуються біля другого муралу.
Тепер наша команда бере участь у конкурсі на отримання громадського бюджету з новою ідеєю – мурал «Сімейні цінності». Ми обрали фасад будинку по вулиці Козацька, 13. Адже це найновіший
район нашого міста, в якому мешкають багато молодих сімей. На малюнку буде зображена любов матері до своєї доньки, як пропаганда сімейних цінностей.
Тож закликаю всіх Енергодарців підтримати наш проект, бо всі ми бажаємо наше місто бачити комфортним та естетично привабливим!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *