Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення

Літо у розпалі, пляжі заповнені відпочивальниками, і часто більшість з них не замислюється про правила поведінки на водних об’єктах. Тому, з метою запобігання травмування й загибелі людей та профілактики порушень правил безпечного поводження на водоймах фахівці Сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій міста Енергодар 30 липня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на території Каховського водосховища.

Під час заходу рятувальники відвідали пляж «Сонячний» та несанкціоновані водні місця відпочинку енергодарців. Вогнеборці вкотре закликали громадян дотримуватись елементарних правил поведінки на водних об’єктах. Людям нагадали про небезпеку купання та пірнання у непристосованих для цього місцях та закликали не заходити у воду напідпитку. Під час спілкування особливу увагу рятувальники приділили батькам із дітьми. Вони закликали у жодному разі не випускати малечу з поля зору і дозволяти їм купатися лише у присутності дорослих.

Аби громадяни пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки життєдіяльності, рятувальники вручили пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки й алгоритмом дій в екстрених випадках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *