В ЕНЕРГОДАРІ – 4 НОВИХ ВИПАДКИ COVID-19

За минулу добу коронавірус підтверджено у чотирьох енергодарців. Стан пацієнтів задовільний, їх направлено на амбулаторне лікування. Двоє осіб, які перебували на амбулаторному лікуванні, одужали.

Станом на 19 серпня 2020 року в Енергодарі – 14 осіб з активною формою коронавірусу, з них 11 лікуються амбулаторно, 3 – госпіталізовані (2 — до Дніпрорудненської лікарні, 1 – до Запорізького військового шпиталю).

Загалом, за весь період в Енергодарі було виявлено 46 випадків захворювання: 31 енергодарець одужав, 1 помер.

Продовжуються щоденні відбори аналізів COVID-19. За добу медиками відібрано 38 проб біоматеріалу для ПЛР-аналізу, проведено 2 експрес-тести.

Джерело: en.gov.ua