«Енергоатом» підписав меморандум з інвесторами про будівництво потужного дата-центру
Т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін підписав меморандум про співпрацю з представниками ТОВ «Н2». Документ передбачає створення поблизу Запорізької АЕС обчислювального дата-центру — одного з найбільших у Європі.
Обсяг запланованих інвестицій має сягати 700 млн доларів.
Підписання документу відбулося у присутності Президента України Володимира Зеленського під час його робочої поїздки до Запоріжжя, в ході якої було презентовано Стратегію розвитку регіону до 2027 року.

Биткойны майнить будут. Молодцы, относительно быстро сориентировались куда деть «лишнюю» электроэнергию.