ЕНЕРГОДАРСЬКА ПОЛІЦІЯ ЗУСТРІЛАСЯ З ГОЛОВАМИ ОСББ МІСТА

15 вересня у виконавчому комітеті міської ради, за участі міського голови Павла Музики, відбулася робоча зустріч представників Енергодарського міського відділу Головного Управління Національної поліції України та голів ОСББ міста щодо питань протидії незаконному обігу наркотиків.
У зустрічі взяли участь заступник начальника міського відділу поліції Сергій Пономарчук, начальник сектора превентної поліції Андрій Кібальніков та його заступник Ігор Денесюк. Поліцейські поінформували про створений анонімний телеграм-канал, де буде надаватися інформація щодо викриття, затримання та інших питань стосовно боротьби з наркозлочинністю.

Під час обговорення міський голова Павла Музика зазначив, що завдяки встановленій в Енергодарі аналітичній системі відеоспостереження «Безпечне місто» вдалося запобігти багатьом злочинам. Міська влада планує продовжити роботу у цьому напрямку та у майбутньому впровадити проєкт «Безпечна школа». Павло Музика наголосив, що найголовніше усім енергодарцям не лишатись осторонь та допомагати у роботі поліції.

У ході зустрічі були надані роз’яснення як реагувати у випадку виявлення осіб, які роблять закладки, вживають наркотики або виготовляють наркотичні речовини. Поліцейські відповіли на запитання та підкреслили, що поліція відкрита до співпраці і практика зустрічей з жителями міста продовжиться у майбутньому.

Джерело: en.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *