МІСТО НА 90% ПІДГОТОВЛЕНО ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ 2020-2021 РОКІВ

Заслухавши інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради щодо підсумків проведення опалювального сезону 2019-2020 років у місті та план заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, члени виконавчого комітету вирішили встановити власникам теплових господарств строк завершення робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду до 30 вересня.
Наразі житловий фонд міста вже підготовлено на 90%. З метою посилення відповідальності голів ОСББ та ЖБЕК «Вілюй 2» щодо надання інформації про готовність об’єктів (будинків) до опалювального періоду, членами виконкому вирішено забезпечувати постачання тепла до їх об’єктів (будинків) тільки у разі наявності актів готовності до опалювального періоду.
На 100% готові об’єкти соціально-культурної сфери міста (об’єкти управління освіти, відділу культури, КНП «СМСЧ»). По всіх об’єктах управління освіти підписано акти готовності.
Також до роботи в осінньо-зимовий період готові снігоприбиральна техніка та розкидувачі посипкового матеріалу. У наявності у комунальних служб 993 тони піску, 8 тон солі та 8310 літрів реагенту.
Вже проведено планові випробування теплових мереж від ВП «Запорізька ТЕС» (I-II мікрорайонів міста) на гідравлічну міцність і щільність трубопроводів. Мережі повністю підготовлено до роботи. З 07 до 11 вересня проводилися планові випробування на гідравлічну міцність і щільність трубопроводів теплових мереж від ВП «ЗАЕС» (III-VI мікрорайони). Роботи по усуненню виявлених поривів завершуються.

Джерело: en.gov.ua