Змагання з орієнтування на байдарках «Морський бій»

18-20 вересня на території с. Канівське Запорізької області відбулися змагання з орієнтування на байдарках «Морський бій».
Саме тут знаходяться плавневі ліси, озера і протоки, утворюючи плавні. Змагання були відкриті і до них допускалися всі бажаючі старше 16 років, які вміють плавати, та володіють навичками веслування на туристських гребних судах і навичками орієнтування на місцевості.

Учасники змагалися на трьох дистанціях: К1-команда одного веслувальника з контрольним часом -6 годин, К2Е-команда з двома веслувальниками (для досвідчених) з контрольним часом -6 годин, К2А- команда з двома веслувальниками (для початківців) з контрольним часом -6 годин.

Задачею учасників було відшукати максимальну кількість контрольних пунктів за найменший проміжок часу. Призми КП були розташовані як на воді так і на суші. Відмічалися учасники на КП за допомогою компостера.

З Енергодара в змаганнях взяли участь дві команди. Одна з них в складі двох веслувальників Єрликова Юрія та Ковальова Костянтина зайняла почесне друге місце. На таких змаганнях вони спробували себе вперше. Їх команда набрала 54 бали, лише 8 балів не вистачило команді до І місця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *