УВАГА! АВАРІЙНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ

30 вересня близько 14.00 відбулося аварійне відключення електроенергії на підстанції «Радуга», у зв’язку з чим тимчасово було припинено гаряче та холодне водопостачання до житлових будинків та об’єктів міста.
Станом на 14.10 електропостачання на підстанції відновлено. Наразі працівниками КП «Тепловодоканал» ведуться відновлювальні роботи, водопостачання до будинків та об’єктів буде відновлено найближчим часом.

Джерело: en.gov.ua