ЗА ДОБУ В ЕНЕРГОДАРІ — 7 ЗАХВОРІВШИХ НА COVID-19

За минулу добу коронавірусну хворобу підтверджено ще у 7 енергодарців, одна з них – дитина. Одного хворого госпіталізовано, 6 знаходяться на амбулаторному лікуванні. З початку тижня одужало 4 пацієнтів.
Наразі в Енергодарі – 22 особи з активною формою коронавірусу, з них 18 лікуються амбулаторно, 4 – госпіталізовані до лікарні Дніпрорудного.
Загалом, за весь період в Енергодарі виявлено 110 випадків захворювання, 86 осіб одужали, 2 померли.
Медиками продовжуються щоденні відбори аналізів на COVID-19. За добу відібрано 29 проб біоматеріалів для ПЛР-аналізу, 22 обстеження на ІФА, проведено 5 експрес-тестів.

Джерело: en.gov.ua