ЗУПИНИМО БЕЗЛАД У СИСТЕМІ ЖКХ.
“Кожен повинен займатись своєю справою на 100 % і бачити свої плоди та працю зроблену щоденно. Так вважає Світлана Король.
«Коли ми почали створювати ОСББ «СКІФСЬКА, 30» у грудні 2018 року, я відчувала підтримку мешканців будинку.
Багато чого зробили своїми силами, самостійно ж і контролюємо якість утримання будинку. Дізнавшись, що є програми підтримки ОСББ на Державному рівні, я, як голова, ознайомилася з нюансами роботи: як оформити, як зареєструватися. І ми вирішили працювати у цьому напрямку.
Цікаво розуміти, що 72 квартири в будинку платили 23 роки (а це приблизно 5-8 тис. доларів
кожна квартира). Подумайте, якби гроші верталися в будинки, то вони були ідеальні. Тому варто робити це власноруч. Ще не пізно наводити порядок в будинках і в місті.»
Настав час змінювати, вибирати команду нових людей. Отже, йдіть на вибори, голосуйте за достойних людей. Потрібні зміни!»
