НАДІЯ НА РОЗКВІТ МЕДИЦИНИ У ЕНЕРГОДАРІ Є!

Надія Червякова – старший фельдшер приймально-діагностичного відділення КНП «СМСЧ» ЕМР.
— Надія, скажіть, як складається ваша медична кар’єра?

— У медицині я вже 15 років. За моїми плечима робота в гінекології операційною медичною сестрою, відділені дитячої реанімації, хірургії, та екстреної (невідкладної) медичної допомоги. На сьогоднішній день працюю в приймально-діагностічному відділенні КНП «СМСЧ» ЕМР. Починала з медичної сестри, фельдшера зараз старший фельдшер, рости кар’єрно ще є куди!

— Якими, на Вашу думку, якостями повинен володіти медичний працівник і депутат міської ради? Як думаєте чи перетинаються професійні якості?

— Я вважаю, що і депутат, і медичний працівник повинні мати такі особистісні якості: уміння співпереживати, безкорисливість, тактовність, уважність. Повинен бути відповідальним, мобільним, мати інтелект та вміти організувати робочий процес таким чином, щоб особисті якості реалізувати для оволодіння необхідними знаннями та вміннями при виконанні робочих задач. Отже професійні якості депутата та медичного працівника перетинаються і є багато спільного.

— Що буде, якщо депутатом міської ради стане старший фельдшер приймально-діагностічного відділення?

— Якщо є досвід роботи в медицині 15 років – буде вибудувана грамотна і ефективна робота, спрямована на поліпшення якості медицини в Енергодарі. Оскільки старший фельдшер це людина, яка стикається з реальними проблемами, бачить їх зсередини. Людина, яка працює депутатом міської ради, повинна розуміти, як ця система функціонує зсередини, які проблеми є в роботі системи. Хочу, щоб медицина, як найслабша ланка в Енергодарі стала найсильнішою! Для цього я і йду в депутати!

— Скажіть, будь ласка, а що для Вас щастя?

— Щастя – це здоров’я твоє і твоїх близьких. Здоров’я не купиш. Тому я бажаю всім міцного здоров’я і якісної медицини!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *