В ЕНЕРГОДАРІ ПОСИЛЯТЬ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ ТА РОЗГЛЯНУТЬ ПИТАННЯ ОБМЕЖЕННЯ В’ЇЗДУ ДО МІСТА
7 жовтня у виконавчому комітеті міської ради відбулася робоча нарада з питання посилення протиепідемічних заходів та протидії поширенню COVID-19.
Рішенням Запорізької регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з підвищенням в Енергодарі рівня захворюваності на COVID-19, доручено забезпечити неухильне виконання постанови КМУ від 16.03.2020 №240 «Про запобігання поширенню на атомних електростанціях України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Постановою передбачено заборону на всій території АЕС та міст-супутників залучення до робіт персоналу з ознаками респіраторних захворювань, проведення всіх масових заходів, а також обмеження в’їзду та виїзду з міста.
Відповідно до листа керівництва ВП «Запорізька АЕС» №29-27/21529 від 06.10.2020, на території АЕС запроваджено додаткові протиепідемічні заходи: посилено контроль за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції, заборонено проведення будь-яких масових заходів, керівникам доручено розглянути можливість переведення частини працівників на дистанційний режим роботи. Керівництвом Запорізької АЕС також винесено пропозицію посилити пропускний режим на контрольно-пропускному пункті, обмеживши в’їзд до міста.
У зв’язку з цим прийнято рішення питання щодо обмеження в’їзду та виїзду з міста винести на розгляд оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19, проведення якого заплановано 8 жовтня 2020 року.
