Один житель міста, якому підтвердили COVID-19, помер 7 жовтня.
Енергодарська СМСЧ висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті пацієнта з Енергодару, якому раніше підтвердили COVID-19.
На жаль, один житель міста, якому підтвердили COVID-19, помер 7 жовтня.
З 24 вересня він перебував у реанімаційному відділенні Енергодарської СМСЧ, був підключений до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).
Йому діагностували двосторонню пневмонію. Разом з тим, чоловік мав ряд супутніх хвороб. Його стан був тяжким. На жаль, врятувати пацієнта не вдалося. — пише на своїй сторінці у фейсбуці Андрій Бредіхін.
Колектив Енергодарської лікарні висловлює щирі співчуття усім рідним та близьких з приводу важкої втрати.
Світла пам’ять!
