В ЕНЕРГОДАРІ 15 ЖОВТНЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН
З 15 жовтня 2020 року в Енергодарі розпочнеться опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Павло Музика.
Відповідно до нормативів, опалювальний сезон розпочнеться за умови, якщо середньодобова температура атмосферного повітря протягом трьох діб не перевищуватиме + 8° С.
Традиційно у першу чергу опалення буде подано на заклади дошкільної освіти та медичної галузі.
