Поліція розшукує зловмисницю, яка ошукала літню жінку

Так зване зняття порчі, коштувало жительці Енергодару величезної суми грошей. Поліцією відкрито кримінальне провадження та вживаються оперативно-пошукові заходи по встановленню місцезнаходження шахрайки, яка вчинила злочин.  

4 листопада о 10:41 до Енергодарського відділу  поліції ГУНП в Запорізькій області звернулась пенсіонерка 1943 року народження. Вона пояснила, що за місцем її мешкання невідома жінка, під приводом зняття порчі, заволоділа грошима у сумі 39000 гривень.

За даним фактом сектором дізнання Енергодарського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. В рамках досудового розслідування вживаються невідкладні оперативно-пошукові заходи по встановленню особи, яка скоїла  злочин.

Працівники поліції прохають громадян бути пильними під час спілкування з незнайомцями і не впускати сторонніх осіб до своєї квартири! 

Найчастіше жертвами шахраїв стають люди похилого віку, тому поліцейські закликають жителів Запорізької області нагадати своїм рідним і знайомим цієї категорії про шахрайські схеми проникнення до квартири та наслідки необачної довіри стороннім особам.

 Джерело: zp.npu.gov.ua