В ЕНЕРГОДАРІ ПІДТВЕРДЖЕНО ЩЕ 17 ВИПАДКІВ COVID-19, 32 ОСОБИ ОДУЖАЛИ
За добу в Енергодарі виявлено 17 нових випадків захворювання на COVID-19. Двоє осіб госпіталізовані до КНП «СМСЧ», 15 направлені на амбулаторне лікування. Два пацієнти переведені за стаціонарного лікування на амбулаторне. 32 енергодарці успішно подолали хворобу.
Станом на 10 листопада 2020 року в Енергодарі — 477 осіб з активною формою коронавірусу. З них 448 лікуються амбулаторно, 29 – госпіталізовані.
З початку пандемії в Енергодарі виявлено 815 випадків COVID-19. Одужали 334 особи, померли — 4.
За останню добу медиками відібрано 148 проб біоматеріалу для ПЛР-обстеження, 34 матеріали для обстеження на ІФА, проведено 3 експрес-тести.
Загалом, за весь період проведено 1441 експрес-тест, відібрано 1301 пробу для ІФА та 6560 проб для ПЛР-обстеження.
