По гарячих слідах патрульні затримали ймовірних грабіжників…

В суботу, близько 23-ї години, інспектори отримали виклик про грабіж. Заявниця повідомила, що на неї напали чоловік та дівчина, побили та забрали сумку з особистими речами. Також потерпіла надала детальний опис нападників. Подія відбувалась на Бульварі Шевченка.

Орієнтувавши всі екіпажі, патрульні відпрацьовували інформацію та, неподалік місця пригоди, виявили сумку заявниці. Згодом, на вулиці Немировича-Данченка, інший екіпаж затримав й причетних до пограбування осіб. Ними виявилися мешканці міста Енергодар, 18-річна дівчина та 23-річний чоловік.

Заявниця впізнала кривдників, надалі жінку шпиталізували до медичного закладу.
На місце охоронці порядку викликали слідчу групу Вознесенівського відділення поліції.

В діях громадян вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 186 (Грабіж) КК України.

Джерело: Патрульна поліція