СТАТИСТИКА COVID-19 ЗА ВИХІДНІ: ОДУЖАЛИ 50 ЕНЕРГОДАРЦІВ, 1 — ПОМЕР
Протягом вихідних в Енергодарі виявлено 104 нових випадки COVID-19, з них 1 – у дитини, 3 – у медичних працівників. Двоє пацієнтів госпіталізовані, 102 направлені на амбулаторне лікування.
На жаль, пішов з життя ще один пацієнт похилого віку, якому було підтверджено коронавірус. Він проходив лікування в інфекційному відділенні СМСЧ, мав ряд супутніх хвороб.
Одного пацієнта, який лікувався амбулаторно, направлено до Дніпроруденської лікарні, ще одного – переведено на стаціонарне лікування до СМСЧ.
Одужали за вихідні 50 осіб.
Станом на 16 листопада 2020 року в Енергодарі — 621 особа з активною формою COVID-19. З них 593 лікуються амбулаторно, 28 – госпіталізовані.
З початку пандемії в Енергодарі виявлено 1118 випадків коронавірусної хвороби. Одужала 491 особа, померли — 6.
Протягом вихідних медиками відібрано 189 проб біоматеріалу для ПЛР-обстеження, 29 матеріалів для обстеження на ІФА, проведено 8 експрес-тестів.
