В ЕНЕРГОДАРІ – 323 НОВИХ ВИПАДКИ COVID-19

За минулу добу в Енергодарі підтверджено 323 нових випадки COVID-19, з них 39 – у дітей, 10 – у медичних працівників. Двоє пацієнтів госпіталізовані, 321 — направлені на амбулаторне лікування.
 Одного пацієнта, який лікувався у КНП «СМСЧ», переведено до Дніпрорудненської лікарні. Ще одного переведено зі стаціонарного лікування на амбулаторне.
 Одужали за добу 53 особи.
Станом на 17 листопада 2020 року в Енергодарі — 891 особа з активною формою COVID-19. З них 865 лікуються амбулаторно, 26 – госпіталізовані.
Загалом, за весь період в Енергодарі виявлено 1441 випадків коронавірусної хвороби. Одужали 544 особи, померли 6.
Протягом вихідних медиками відібрано 177 проб біоматеріалу для ПЛР-обстеження, 30 матеріалів для обстеження на ІФА, проведено 6 експрес-тестів.