Інфекційне відділення СМСЧ розширене — тепер загалом 100 ліжок
Під час стрімкого росту захворюваності на COVID-19 в Енергодарі ми розширили інфекційне відділення лікарні на 70 ліжок!-пише на сторінці у Facebook Андрій Бредихин. Відтепер інфекційне відділення СМСЧ розташоване у двох окремих корпусах лікарні — загалом 100 ліжок.
➖Госпіталізація пацієнтів з підтвердженим COVID-19 відбувається тепер в окремо розташованому терапевтичному корпусі. Тут все підготовлене для проходження лікування з ковід та надання людям якісної допомоги лікарями та медперсоналом. На сьогодні тут отримують меддопомогу 18 пацієнтів.
➖В інфекційному корпусі отримують медичну допомогу пацієнти з підозрою на COVID-19. Нагадаю, станом на зараз — 13 пацієнтів.
Інфекційне відділення СМСЧ повністю готове надавати допомогу пацієнтам.
Бережіть себе, близьких та оточуючих. Дотримуйтесь правил карантину та будьте здорові!
