СТАТИСТИКА COVID-19 ЗА ВИХІДНІ…

Протягом вихідних в Енергодарі виявлено 289 нових випадків захворювання на коронавірус. З них 11 – у дітей, 4 – у медичних працівників. Всі пацієнти лікуються амбулаторно.
Двоє пацієнтів похилого віку, яким було діагностовано COVID-19, померли. Обидва лікувалися в КНП «СМСЧ», мали супутні захворювання.
Одужала вагітна жінка, яка перебувала на стаціонарному лікуванні у Запоріжжі.
Станом на 30 листопада 2020 року в Енергодарі – 1597 осіб з активною формою COVID-19. З них 1552 лікуються амбулаторно, 45 – госпіталізовані.
Загалом, за весь період в Енергодарі виявлено 2630 випадків COVID-19. Подолали хворобу 1013 осіб, померли 20.

Джерело: en.gov.ua