В ЕНЕРГОДАРІ ЗА ДОБУ ВИЯВИЛИ 194 НОВИХ ВИПАДКИ COVID-19
За останню добу коронавірусну хворобу підтверджено ще у 194 енергодарців, з них 10 — діти, 2 – медичні працівники. Всі пацієнти перебувають на амбулаторному лікуванні. Одужала 151 особа, в тому числі, 2 пацієнти, які проходили лікування в Дніпрорудненській лікарні.
Від ускладнень COVID-19 помер чоловік 1939 р. н., який перебував на лікуванні в КНП «СМСЧ» та мав супутні хвороби. Минулого тижня у лікарні померла його дружина 1942 р. н., якій також було діагностовано COVID-19.
Станом на 1 грудня 2020 року в Енергодарі – 1639 осіб з активною формою COVID-19. З них 1598 лікуються амбулаторно, 41 – госпіталізовані.
Загалом, за весь період в Енергодарі виявлено 2824 випадки COVID-19. Подолали хворобу 1164 осіб, померли 21.
