В Енергодарі розглянули проведення першого міського «Ярмарку спорту».

З метою популяризації здорового способу життя та розвитку спорту в місті Енергодарі, відбулася спільна зустріч члена правління ГО «Ті-вар» Віктора Вардугіна, тренера-викладача з вільної боротьби ВП ЗАЕС Станіслава Тілініна, голови спортивної комісії ОМ ЗАЕС Альони Вялової з представниками спортивного життя м. Запоріжжя, а саме головою правління ГО «Асоціація спортивних організацій» Антоном Карнаухом і членом правління ГО «СК Хорта» Романом Білкою.

Слід зазначити, що за результатами виборів, що пройшли 25 жовтня 2020 року, Станіслав Тілінін і Альона Вялова – увійшли до складу депутатів Енергодарської міської ради восьмого скликання.

Головна мета зустрічі — розглянути можливість проведення в місті Енергодарі перший міський ярмарок спорту. Даний захід проводиться в Запоріжжі вже 6 років поспіль і, звичайно ж, 2021 рік не стане винятком, так як «Ярмарок спорту» вже придбав тисячі шанувальників, які з нетерпінням чекають її весь рік. Подібний захід дасть можливість енергодарцям, всього за кілька годин, ознайомитися з величезною кількістю спортивних секцій, познайомитися з тренерами і навіть спробувати себе в виді спорту, який зацікавив найбільше і вибрати дисципліну «до душі» для регулярних тренувань та, можливо, досягнення великих показників й грандіозних перемог у майбутньому.

Крім того, в рамках заходу, можна буде взяти участь в майстер-класах та конкурсах, подивитися виступи творчих колективів міста.