Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування міста Енергодар!

Вітаю з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Нам випала висока довіра жителів представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Нехай розуміння і підтримка жителів Енергодара завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам всіх рівнів міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра та достатку. Зі святом!

З повагою Володимир Тимошенко.