В ЕНЕРГОДАРІ ЗА ВИХІДНІ — 192 НОВИХ ВИПАДКИ COVID-19. 243 ОСОБИ ОДУЖАЛИ, 2 ПОМЕРЛИ

Протягом вихідних днів COVID-19 підтверджено ще у 192 енергодарців: з них – 23 дитини, 5 – медичні працівники. Всі направлені на амбулаторне лікування. Одужали 243 особи.
Госпіталізовано три особи, що перебували на амбулаторному лікуванні. П’ятеро осіб зі стаціонарного лікування переведено на амбулаторне.
На жаль, хвороба забрала життя двох енергодарців, які лікувалися в КНП «СМСЧ». Одна з них — медична сестра Центру первинної медико-санітарної допомоги, 1966 р.н.
Станом на 28 грудня 2020 року в Енергодарі – 1350 осіб з активною формою COVID-19: 1326 лікуються амбулаторно, 24 – госпіталізовані.
Загалом, за весь період в Енергодарі виявлено 4768 випадків коронавірусної хвороби. Одужали 3374 особи, померли 44.
За вихідні медиками відібрано 180 проб біоматеріалів для ПЛР-обстеження, 7 проб для обстеження на ІФА, 5 експрес-тестів. Загальна кількість проведених ПЛР-обстежень з початку пандемії – 12544, ІФА – 1882, експрес-тестів – 1520.

Джерело: en.gov.ua