Вакцинація та медичне страхування – пріоритет соціальної політики Енергоатома

Всі штатні працівники НАЕК «Енергоатом» отримають щеплення від коронавірусу, щойно вакцина стане доступною в Україні, як це і передбачено постановою Кабміну від 17 листопада 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури». Восени минулого року переважна більшість атомників пройшла вакцинацію від сезонного грипу в рамках добровільного медичного страхування за повної підтримки Компанії.

Попри надскладне економічне становище, в якому перебуває Україна загалом та Енергоатом зокрема, Компанія неухильно діє в рамках соціальної відповідальності, взявши на себе зобов’язання піклуватися про стан здоров’я своїх працівників. Наслідуючи приклад великих міжнародних компаній, працівники Енергоатома на добровільній основі отримують можливість користатися пакетами корпоративного медичного страхування.

Кожному працівнику Енергоатома пропонується самостійно укласти індивідуальний договір ДМС із будь-якою страховою компанією, зареєстрованою в Україні, а НАЕК надає йому матеріальну допомогу в розмірі річного страхового внеску за базовий пакет медичних послуг.

За останніми даними, майже 24 тис. працівників Енергоатома, або 70% персоналу, уклали договори в 11 страхових компаніях, які гарантують надання невідкладної медичної, амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної та стоматологічної допомоги.

Джерело: energoatom.com.ua